Переклад книги Араньї пермакультурним Дизайн Крок за Кроком

Переклад книги Араньї пермакультурним Дизайн Крок за Кроком

Переклад книги Араньї пермакультурним Дизайн Крок за Кроком від компанії ПП "Валеологія" - фото 1
240 ₴
Ексклюзив
В наявності

Способи доставки

 Самовивіз в м. КиївБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 Укрпошта40 - 60 грнБезкоштовно при замовленні від 4 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

В книзі Араньї Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком описаний процес пермакультурного дизайну земельної ділянки крок за кроком від початку і до кінця. Цей посібник написаний 2012 році Араньєю - досвідченим пермакультурним дизайнером та викладачем з Великобританії. В книзі Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком автор чітко і системно пояснює весь процес дизайну зі схемами, діаграмами і планами.

Книга Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком орієнтована на читача, котрий знайомий з базовими принципами пермакультури і планує використовувати ці знання, перетворюючи їх в инструмент облаштування земельних ділянок. Книга Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком є незамінною для дизайнерів і буде корисною для всіх, хто має земельну ділянку, цікавиться екологією та здоровим способом життя чи хоче стати рушієм позитивних соціальних змін.

Пермакультура (перманентна або стала культура + стале землеробство) - підхід до облаштування власного життєвого простору, заснований на взаємовигідних рішеннях для людини та природи; дизайн земельних та соціальних систем на основі принципів сталого розвитку (грамонія з природними процесами з мінімальними затратами праці, без шкоди для довкілля та людини).

В книзі Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком Аранья зв'язав теорію з практикою і зберігає етику, філософію і принципи пермакультури, використовуючи інструменти і методи облаштування земельної ділянки. Автор показує, що такий підхід освоєння землі дає найкращій результат для людини та місцевості, де вона проживає.

В книзі Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком Аранья надає пошаговий план розробки дизайну земельної ділянки чи соціального проекту, який задовольнить потреби клієнта та оточення, єфективно врахує можливості клієнта та створить здорове гармонійне довкілля.

Посібник Араньї Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком містить численні ілюстрації, блок-схеми та акроніми, що робить процес пермакультурного дизайну чітким, зрозумілим і цікавим.

Ми надаємо безкоштовно електронні версії книг учасникам АТО та вимушеним переселенцям. Волонтери мають можливість отримати посібник Араньї Пермакультурний Дизайн Крок за Кроком за оптовою ціною. Запрошуємо приватних благодійників та організації підтримати проекти перекладу книг. Пропонуємо нижчу ціну для замовників від 50 екз та можливість закупівлі книг за контрактом. Будь ласка, заповніть цю форму: https://forms.gle/ABfVTzPba4Lqxd6R6   

Характеристики

Код товару
001
Виробник
Украина ТД
Країна виробництва
Україна
Тип
друковане видання
Вид
довідник
Показати всі