Переклад книги Їстівні Дерева від організації "Рослини для майбутнього" - електронний варіант

Переклад книги Їстівні Дерева від організації "Рослини для майбутнього" - електронний варіант

Переклад книги Їстівні Дерева від організації "Рослини для майбутнього" - електронний варіант від компанії ПП "Валеологія" - фото 1
120 ₴
Новинка
В наявності

Способи доставки

 Самовивіз в м. КиївБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 Укрпошта40 - 60 грнБезкоштовно при замовленні від 4 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

  Довідник організації "Рослини для майбутнього" Їстівні Дерева це практичний і зручний посібник по вирощуванню і використанню дерев, які дають їжу та інші корисні продукти.

Для більшості людей город є робочим майданчиком на півроку. Проте ці роботи можна замінити

  • вибором вдалого місця посадки,
  • доглядом за рослиною в перші роки,
  • збором рясного врожаю у наступні десятиріччя.

Для цього потрібно садити Їстівні Дерева. Їстівні Дерева - не лише традиційні плодові, а ще й лісові, начебто менш знайомі. Крім того, до Їстівних Дерев відносяться напівкультурні дерева, що дають їстівні квіти, олії, насіння, горіхи, листя, сік та кору на додачу до плодів. Їстівні Дерева дають також безліч інших корисностей для людей: волокна, барвники, деревину (в тому числі і цінну), мікоризні гриби та затінок. Для свійських та диких мешканців нашої ділянки Їстівні Дерева дають їжу та середовище існування, зменшуючи викиди парникових газів та зв'язуючи вуглець. Вуглець лишається в ґрунті та акумулюється у великій біомасі, стабілізуючи ґрунти, збільшуючи їх родючість та підживлюючи підземні води.

В багатьох регіонах (особливо тропічних) традиційне сільське господарство полягало у створенні багатоярусних лісосадів - вирощуванні Їстівних Дерев. Це надпродуктивно та підтримує високе біорізноманіття. Для помірного клімату концепція Їстівних Дерев була адаптована у формі рідколісних садів.

Організація "Рослини для майбутнього" створила інформаційну базу з більш ніж 7000 рослин, що підходять для відкритого вирощування у помірному кліматі. Вона представила її у зручному форматі для створення багатофункціональних самодостатніх рослинних угрупувань (гільдій). В книзі Їстівні Дерева організація відібрала інформацію про 50 їстівних дерев із зазначенням для кожного виду умов росту, сумісності, оптимального місця посадки, рейтингу за харчовими та лікувальними властивостями, способів розмноження та догляду.

Пермакультура (перманентна або стала культура + стале землеробство) - підхід до облаштування власного життєвого простору, заснований на взаємовигідних рішеннях для людини та природи; дизайн земельних та соціальних систем на основі принципів сталого розвитку (грамонія з природними процесами з мінімальними затратами праці, без шкоди для довкілля та людини)

Ми надаємо безкоштовно електронні версії книг учасникам АТО та вимушеним переселенцям. Волонтери мають можливість отримати довідник Їстівні Дерева за оптовою ціною. Запрошуємо приватних благодійників та організації підтримати проекти перекладу книг. Пропонуємо нижчу ціну для замовників від 50 екз та можливість закупівлі книг за контрактом. Будь ласка, заповніть цю форму: https://forms.gle/ABfVTzPba4Lqxd6R6   

Характеристики

Код товару
002
Виробник
Українське відродження
Країна виробництва
Україна
Тип
література з суспільних та гуманітарних наук
Производитель
Україна
Показати всі