Біодоступній Форевер Кальцій, США, Forever Calcium, 90пігулок

Біодоступній Форевер Кальцій, США, Forever Calcium, 90пігулок

Біодоступній Форевер Кальцій, США, Forever Calcium, 90пігулок від компанії ПП "Валеологія" - фото 1
739 ₴
Імунітет+
Немає в наявності

Доставка

 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Форевер Кальцій це натуральний продукт, що забезпечує 100% добову норму кальцію. Форевер Кальцій максимально засвоюється організмом, бо складається з бісгліцинату, карбонату, маляту та лимоннокислого кальцію, у поєднанні з магнієм, цинком, марганцем та міддю, а також вітамінами С та D. Цей унікальний склад захищений патентом. Споживання кальцію відіграє важливу роль для нашого здоров'я та життєдіяльності. Вживання Форевер Кальцію сприяє зростанню та збереженню кісток та зубів, допомагає нервам здійснювати обмін інформацією між мозком та іншими ділянками організму. Кальцій бере участь у виділенні гормонів та ензимів, регулює рух крові по судинах в організмі. Дефіцит кальцію може спричинити остеопороз, порушення роботи нервової та серцево-судинної систем.

Склад

 1. Бісгліцинат кальцію (277,8 мг)
 2. Лимоннокислий кальцій (262,5 мг)
 3. Карбонат кальцію (259,3 мг)
 4. Оксид магнію (125 мг)
 5. Бісгліцинат магнію (25 мг)
 6. Аскорбат кальцію (25,61 мг)
 7. Бісгліцинат цинку (7,5 мг)
 8. Бісгліцинат марганцю (3,125 мг)
 9. Бісгліцинат міді (2,5 мг)
 10. Холекальцеферол (5 мкг)

Опис

Кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або корінням великого дерева, оскільки це основа, завдяки якій існує людина

Для успішного розвитку та функціонування організму рівень кальцію в ньому завжди має бути стабільним. У нашому організмі міститься кальцію 2% від маси тіла. Основна кількість кальцію (99%) знаходиться в кістках, зубах, волоссі, нігтях. Скелет виконує захисну функцію для внутрішніх органів та, крім того, є опорою, завдяки якій ми можемо стояти та рухатися. 1% кальцію, що знаходиться в організмі людини, зосереджений в крові, гладких тканинах і в міжклітинній рідині.

Чим дорослішим стає організм, тим більше потребує вживання кальцію. Дорослому організму потрібно щодня вживати до 1-го грама кальцію. Для дітей нормою є 900 міліграмів на день, тому що дитина постійно росте.

Компанія Форевер пропонує Вам нову формулу Форевер Кальцій. До складу нашого кальцію, крім кальцію, магнію, вітаміну D, додано вітамін С, цинк, мідь та марганець.

Благотворна дія вітамінів та мінералів, що входять до складу Форевер Кальцій на наш організм:

 • Кальцій життєво необхідний для кісток, м'язів, клітин, волосся, зубів і нігтів. Він має антиалергічну та протизапальну дії; підтримує нормальний рівень глюкози та інсуліну; має антистресовий ефект. Цей елемент бере активну участь у процесах згортання крові, відіграє важливу роль у роботі ферментних систем, впливає на діяльність серцево-судинної та нервово-м'язової систем. Кальцій знижує проникність судин, посилює опір організму до інфекцій, має протизапальну дію. Він має вплив на скорочення м'язів, вироблення секреції та гормонів в організмі.
 • Магній рятує серце; допомагає уповільнити утворення тромбів у крові; запобігає та лікує діабет; не дозволяє кровоносним судинам надмірно звужуватися, таким чином запобігаючи підвищенню кров'яного тиску, інсультам та інфарктам. Ця мінеральна речовина зберігає молодість, особливо серця. Навіть незначний недолік магнію має значення для тривалості нашого життя і здоров'я.
 • Цинк покращує увагу, пам'ять, настрій, нормалізує роботу мозочка, а також сприяє стабілізації функцій нервової системи; підвищує захисну активність макрофагів та нейтрофілів. Він також сприяє утворенню антитіл; бере участь у виробленні статевих гормонів та підвищує активність сперматозоїдів; знижує ризик викидня, сприяє нормальному перебігу вагітності; необхідний для нормального статевого розвитку організму; нормалізує процес окислення жирів та стабілізує склад цукру в крові; поряд з вітаміном А відповідає за нюх, смакове сприйняття та гостроту зору; необхідний для росту нігтів, волосся та шкіри, а також для нормального загоєння ран; сприяє синтезу травних ферментів; має антиоксидантну дію; бере участь у процесах кровотворення.
 • Мідь бере активну участь у кровотворенні (бере участь у синтезі лейкоцитів та еритроцитів); покращує стан сполучної, кісткової тканин та епітелію; є складовою білка колагену. Мідь стабілізує функцію ендокринної системи, посилюючи активність гормонів гіпофізу; входить в склад стінок кровоносних судин; нейтралізуючи вільні радикали, підвищує імунітет; бере участь в обміні заліза та покращує травлення; разом з вітаміном С та залізом бере участь в утворенні гемоглобіну; є складовою ланкою у виробленні жіночих статевих гормонів; збагачує клітини киснем; має протимікробну та протизапальну дію.
 • Марганець дуже важливий для правильного та нормального розвитку людської структури кістки. Завдяки антиоксидантним властивостям марганець включає в організмі спеціальну функцію, яка керує потоком вільних радикалів. Він контролює за рівень цукру в крові людини, покращує травлення.
 • Вітамін D – це «вітамін сонячного світла». Він необхідний для нормального росту та розвитку кісток, а також для підтримки здоров'я та краси шкіри. Вітамін D запобігає розвитку остеопорозу; підтримує нормальний артеріальний тиск, правильну роботу серця, щитовидної залози, нирок, і правильнє згортання крові.
 • Вітамін С бере участь у процесах кровотворення, благотворно впливає на функції нервової системи, є стимулятором у роботі ендокринних залоз, без його участі неможливе нормальне засвоєння заліза. Вітамін С життєво необхідний для кровоносних судин, без нього вони стають тонкими та ламкими. Хондроцити (хрящові клітини) за участю вітаміну С виробляють протеоглікани – речовини, що живлять хрящ, зміцнюють його і роблять більш еластичним та розтяжним. Також вітамін С має потужні антиоксидантні властивості, бореться з вільним радикалами і виводить їх з організму. Необхідний цей вітамін і для успішного росту та розвитку сполучної тканини, колагенових волокон. Безперечна користь вітаміну С і для імунної системи людини: він значно посилює захисні механізми, запобігаючи розвитку різних хвороб.

Вміст упаковки

90 пігулок

Рекомендації щодо застосування

3–4 пігулки на добу, запиваючи водою (не жуйте та не розкушуйте пігулки).

Характеристики

Код товару
206
Виробник
Forever Living Products
Країна виробництва
США
Тип
дієтичні продукти
Вид
цукерки
Термін зберігання
24 місяці
Упаковка
пластикова банка
Форма выпуска
таблетки
Тип
общеукрепляющие
Вид
макро- и микроэлементы
Назначение
универсальные
Количество в упаковке
90
Доза витаминов
суточная норма
Область воздействия
универсальные